Syntegra
Індустріальна революція
Ми живемо в час Індустріальної революції 4.0 - ери цифрових технологій, коли дані стають новою енергією, що відкриває приховані можливості в бізнесі і повсякденному житті людей. Практичне застосування хмарних технологій, Data Science, інноваційної аналітики в рішенні прикладних бізнес-завдань уже сьогодні підвищує операційну ефективність компаній, дозволяє зрозуміти переваги і поведінку клієнтів, моделювати майбутнє, точніше і швидше приймати рішення. У Syntegra ми допомагаємо компаніям пройти шлях цифрової трансформації і використовувати технології собі на користь.

Передові рішення

ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧ ПРЕДИКТИВНОГО МОДЕЛЮВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ МАШИННОГО НАВЧАННЯ.

Комерційна ефективність багатьох бізнесів залежить від точності, з якою компанія здатна запланувати обсяг реалізації свого товару або послуг. Особливо критичним це питання стає при широкому асортименті або мережі збуту в компанії, коли використання ручної праці та традиційних методів аналізу не здатні забезпечити об'єктивності і точності прогнозу. Застосування інструментів машинного навчання (ML) для побудови прогнозних моделей дозволяє використовувати обчислювальні ресурси і логіку, яка враховує і обчислює різноманітні фактори, що впливають на цільову функцію прогнозу. Це дає можливість досягти високої точності, швидкості і автоматизації процесу прогнозування і прийняття залежних рішень.

ДИНАМІЧНА БІЗНЕС-АНАЛІТИКА ПОВЕРХ ERP-СИСТЕМ.

Неважливо, якою ERP-системою користується компанія (1С, SAP, Dynamics AX, NAV, CRM), для менеджменту завжди залишається найбільш важливим отримання актуальної інформації про показники компанії в зручному для аналізу вигляді. Для вирішення такого завдання в Syntegra використовуються інструменти бізнес-аналітики Microsoft Power BI, створюючи для компаній інтерактивну і візуально легку звітність з безперервно оновлюваними даними, динамічними панелями моніторингу і push-сповіщень про аномальні події на мобільні пристрої. А можливість виводити інформацію на один дашборд з різних джерел даних, наприклад, ERP, CRM, WEB, робить подібний інструмент незамінним у світі різноманітних джерел даних.

ХМАРНА ІТ-ІНФРАСТРУКТУРА ЯК СЕРВІС - ПОЄДНАННЯ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАГМАТИЧНОГО ПІДХОДУ ДО ФІНАНСІВ

Незалежно від того, ви - start-up або стійкий бізнес, що розвивається, перед вами стоїть завдання - забезпечити ІТ-платформу для масштабування і розвитку вашої компанії. Вирішуючи цю задачу, ви стикаєтеся з питаннями купівлі устаткування, адміністрування, безпеки, обслуговування, оновлення, нестачі ресурсів в якийсь момент, або навпаки, їх низької утилізації.

Еволюція технологій дозволяє бізнесу вибрати інший підхід - ХМАРНА ІТ-ІНФРАСТРУКТУРА ЯК СЕРВІС - послуга, при якій ви використовуєте ІТ-ресурси в OpEx-моделі. Це дозволяє бізнесу сконцентруватися на вирішенні своїх ключових завдань, без витрат часу і зусиль на непрофільні ІТ-активи. Незалежно від моделі обслуговування (IaaS, PaaS, SaaS), компанія SYNTEGRA надає сервіси і консалтинг щодо застосування хмарних технологій для ваших завдань.

Чи готові до досягнення нових висот в бізнесі?

0   років
IT Experience
0+
Успішних проектів
0+ років
Досвід команди

Бізнес аналітика

Microsoft Power BI
Інструмент для бізнес-аналітики, що дозволяє знаходити і використовувати бізнес-інсайти в рамках вашої компанії. Він підключається до безлічі джерел даних, спрощує їх обробку і дозволяє проводити аналіз в режимі реального часу. Завдяки безлічі можливостей візуалізації результатів аналізу - через WEB і за допомогою мобільних пристроїв, спрощується процес прийняття рішень незалежно від того, де ви знаходитесь. Простота використання інструменту дає можливість створювати свої персональні дашборди і різнобічно аналізувати свої бізнес-показники.

ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Cloud Computing - набір технологій, що дозволяють бізнесу сконцентруватися на вирішенні своїх ключових завдань без витрат часу і зусиль на непрофільні ІТ-активи. Незалежно від моделі обслуговування (IaaS, PaaS, SaaS), компанія SYNTEGRA допоможе віртуалізувати ваше інформаційне середовище.
Детальніше
ІННОВАЦІЙНА АНАЛІТИКА
Використання інструментів машинного навчання (ML) і штучного інтелекту (AI) для аналізу даних, доступних бізнесу з внутрішніх і зовнішніх джерел, з метою вирішення практичних бізнес-задач і пошуку інсайтів для досягнення стратегічної конкурентної переваги компанії на ринку.
Чи готові до досягнення нових висот в бізнесі?
Ми розмістили файли cookie на вашому комп'ютері, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете будь-коли змінити налаштування файлів cookie . Натисніть ОК щоб прийняти умови та продовжити.
Будь ласка, натисніть тут , щоб дізнатись, як ми розглядаємо або використовуємо ваші особисті дані.
OK