Syntegra x
 

ПРОФЕСІЙНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ НОВИХ ГОРИЗОНТІВ

SYNTEGRA - український постачальник керованих послуг з 10+ досвідом роботи на ринку інформаційних технологій. CSP партнер 1го рівня GOLD Microsoft партнер, з 2018 року учасник глобальної програми від Microsoft- Azure Expert MSP.

SYNTEGRA– експерт в питаннях побудови хмарної стратегії, обслуговування інфраструктури в хмарі, консалтингу з цифрових трансформацій та технологій.

Ми допомагаємо компаніям автоматизувати рутинні операції ІТ та в бізнес департаментах, досягати кращих результатів за допомогою технологій. SYNTEGRA розробляє і впроваджує технологічні рішення і надає їх клієнтам у вигляді керованих послуг таких, як:

  • Інфраструктура як сервіс,

  • Платформа як сервіс,

  • Програмне забезпечення як сервіс,

  • Інтерактивна візуальна аналітика як сервіс,

  • Керовані сервіси типу Advanced Analytics, на кшталт «Прогноз попиту та потреби для рітейлу як сервіс».

 

Наша основна цінність для клієнта - це:

  • Сучасні технологічні підходи до забезпечення швидкої комплексної оцінки та міграції до хмари

  • Обслуговування високого рівня, менеджмент інфраструктури в хмарі та автоматизований моніторинг процесів через інтегровану хмарну платформу.

  • Унікальні рішення, що допомагають автоматизувати рутинні бізнес-процеси організацій.

 

Чи готові до досягнення нових висот в бізнесі?

0   років
IT Experience
0+
Успішних проектів
0+ років
Досвід команди

Бізнес аналітика

Microsoft Power BI
Інструмент для бізнес-аналітики, що дозволяє знаходити і використовувати бізнес-інсайти в рамках вашої компанії. Він підключається до безлічі джерел даних, спрощує їх обробку і дозволяє проводити аналіз в режимі реального часу. Завдяки безлічі можливостей візуалізації результатів аналізу - через WEB і за допомогою мобільних пристроїв, спрощується процес прийняття рішень незалежно від того, де ви знаходитесь. Простота використання інструменту дає можливість створювати свої персональні дашборди і різнобічно аналізувати свої бізнес-показники.

ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Cloud Computing - набір технологій, що дозволяють бізнесу сконцентруватися на вирішенні своїх ключових завдань без витрат часу і зусиль на непрофільні ІТ-активи. Незалежно від моделі обслуговування (IaaS, PaaS, SaaS), компанія SYNTEGRA допоможе віртуалізувати ваше інформаційне середовище.
Детальніше
ІННОВАЦІЙНА АНАЛІТИКА
Використання інструментів машинного навчання (ML) і штучного інтелекту (AI) для аналізу даних, доступних бізнесу з внутрішніх і зовнішніх джерел, з метою вирішення практичних бізнес-задач і пошуку інсайтів для досягнення стратегічної конкурентної переваги компанії на ринку.
Чи готові до досягнення нових висот в бізнесі?
Ми розмістили файли cookie на вашому комп'ютері, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете будь-коли змінити налаштування файлів cookie . Натисніть ОК щоб прийняти умови та продовжити.
Будь ласка, натисніть тут , щоб дізнатись, як ми розглядаємо або використовуємо ваші особисті дані.
OK